Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.

Ogłoszenie o pracę

24 listopada 2022

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji „WODNIK” Sp. z o.o., Pl. Piastowski 21, 58-560 Jelenia Góra poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik ds. rozliczeń
Dział Biuro Obsługi Klienta

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość programów pakietu Office Microsoft
  • umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu
  • komunikatywność
  • umiejętność analitycznego myślenia

Zakres zadań:

  • realizacja fakturowania sprzedaży wody w wyznaczonym obszarze
  • przyjmowanie klientów
  • analiza odczytów i wskazań wodomierzy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
  • pakiet socjalny
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje i umożliwiające rozwój kariery
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dofinansowanie wypoczynku

CV + klauzulę RODO (w załączniku) można dostarczyć do działu personalnego albo przesłać na adres kadry@wodnik.net.pl.

Zgłoszenia przyjmujemy do 12 grudnia 2022 roku.

Internetowe Biuro Obsługi PWiK "WODNIK" Sp. z o.o. w Jeleniej Górze

Zachęcamy do korzystania z Internetowego Biura Obsługi i e-faktury. Pozwoli to na obniżenie opłat za wodę i ścieki.

Internetowe Biuro Obsługi

W razie pytań związanych z IBO, prosimy zadzwonić pod nasz numer telefoniczny 75 73 03 580 lub napisać do nas: ibo@wodnik.net.pl.