Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.

Ogłoszenie o pracę

2 stycznia 2023

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji „WODNIK” Sp. z o.o., poszukuje pracownika na stanowisko:

Maszynista Oczyszczalni Ścieków
Miejska Oczyszczalnia Ścieków w Jeleniej Górze - Stacja zlewna

Zakres zadań:

  1. Obsługa stacji zlewnej nieczystości ciekłych.
  2. Obsługa urządzeń eksploatacyjnych oczyszczalni ścieków.
  3. Obsługa i konserwacja maszyn i urządzeń technologicznych.
  4. Utrzymanie wszystkich urządzeń, maszyn oraz miejsca pracy w czystości.
  5. Prowadzenie zapisów w książce eksploatacji oczyszczalni dotyczących stanu technicznego i technologicznego urządzeń oczyszczalni ścieków oraz podjętych czynności eksploatacyjnych.

Wymagania:

  • preferowane doświadczenie w pracy z obsługą maszyn i narzędzi
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność i zaangażowanie

Dodatkowym atutem jest posiadanie uprawnień SEP

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje i możliwość rozwoju zawodowego.
  • pakiety medyczne
  • grupowe ubezpieczenie na życie

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania prosimy o składanie wniosku o przyjęcie na dane stanowisko wraz z uzasadnieniem: drogą mailową na adres kadry@wodnik.net.pl  lub w sekretariacie PWiK „WODNIK” Sp. z o.o., adres: PL. Piastowski 21, Jelenia Góra 58-560, do dnia 16.01.2023 r.,  z dopiskiem „rekrutacja” wraz z podpisana klauzulą (Załącznik do ogłoszenia).

Internetowe Biuro Obsługi PWiK "WODNIK" Sp. z o.o. w Jeleniej Górze

Zachęcamy do korzystania z Internetowego Biura Obsługi i e-faktury. Pozwoli to na obniżenie opłat za wodę i ścieki.

Internetowe Biuro Obsługi

W razie pytań związanych z IBO, prosimy zadzwonić pod nasz numer telefoniczny 75 73 03 580 lub napisać do nas: ibo@wodnik.net.pl.