Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.

Ogłoszenie o pracę

12 kwietnia 2023

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji „WODNIK” Sp. z o.o., poszukuje pracownika na stanowisko:

ANALITYK LABORATORYJNY
Dział Laboratorium

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne kierunkowe
  • wiedza merytoryczna pozwalająca prowadzić badania laboratoryjne
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność rozwiązywania problemów analitycznych
  • komunikatywność
  • obsługa pakietu MS Office
  • dyspozycyjność i zaangażowanie

Podstawowy zakres zadań:

  1. Pobieranie próbek ścieków i osadów ściekowych
  2. Wykonywanie analiz fizyko-chemicznych ścieków, osadów ściekowych i prac przygotowawczych
  3. Obsługa wyposażenia pomiarowo-badawczego
  4. Prowadzenie zapisów z badań i ich weryfikacja
  5. Stosowanie obowiązujących procedur i instrukcji
  6. Udział w walidacji/weryfikacji metod badawczych
  7. Utrzymywanie systemu zarządzania zgodnie z normą PN-EN ISO/IEC 17025
  8. Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  9. Przestrzeganie przepisów bhp i ppoż.
  10. Przestrzeganie zasady poufności i bezstronności
  11. Wykonywanie innych prac zleconych przez kierownika laboratorium związanych z działalnością laboratorium i zgodnych z posiadanymi kwalifikacjami

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
  • pakiet socjalny
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje i umożliwiające rozwój kariery
  • pakiety medyczne

CV + klauzulę RODO (w załączniku) należy dostarczyć do działu personalnego albo przesłać na adres kadry@wodnik.net.pl.

Zgłoszenia przyjmujemy do 10 maja 2023 roku.

Internetowe Biuro Obsługi PWiK "WODNIK" Sp. z o.o. w Jeleniej Górze

Zachęcamy do korzystania z Internetowego Biura Obsługi i e-faktury. Pozwoli to na obniżenie opłat za wodę i ścieki.

Internetowe Biuro Obsługi

W razie pytań związanych z IBO, prosimy zadzwonić pod nasz numer telefoniczny 75 73 03 580 lub napisać do nas: ibo@wodnik.net.pl.